Kontakt z naszym biurem:

58 / 305 50 92

Oferta
Rejsy
Wycieczki
Wyjazdy szkolne
Narty
Pielgrzymki
Incoming
Rejsy pogoria
Wynajem autokarów

zoom

Program wyjazdu:

Dzień 1 Zbiórka uczestników wycieczki godz. 6.00, wyjazd do Wrocławia. Po poludniu spotkanie z przewodnikiem: zwiedzanie najstarszej części miasta Ostrowa Tumskiego z Katedrą, przejście przez Wyspę Piaskową obok Hali Targowej i Ossolineum do Uniwersytetu, zwiedzanei Auli Leopoldina oraz wejście na Wieżę Matematyczną, następnie spacer na Rynek. Przejazd do hostelu Trio, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2 Śniadanie, przejazd do Książa. Zwiedzanie Zamku Książ z przewodnikiem. Po zwiedzaniu przejazd do Srebrnej Góry. Zwiedzanie z przewodnikiem Twierdzy Srebrna Góra: Fort Donjon (dziedziniec fortu, podziemne kazamaty, korona fortu wraz z punktem widokowym), spotkanie z żołnierzem 33 Hostorycznego Regimentu Srebrnogórskiego; zwiedzanie XVIII wiecznych Kazamat. Następnie przejazd do Złotego Stoku. Zwiedzanie z przewodnikiem Kopalni Złota w Złotym Stoku: Sztolnia Gertruda z tajemniczym Chdonikiem Śmierci, Sztolnia Czarna z jedynym w Polsce podziemnym wodospadem, Muzeum Minerałów oraz Mennica. Wieczorem powrót do hostelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3 Śniadanie, wizyta w Panoramie Racławickiej (monumentalne płótno batalistyczne, ukończone w setną rozcnicę powstania kościuszkowskiego w 1894r.), ciąg dalszy zwiedzania Wroclawia z przewodnikiem: Hala Stulecia obiekt wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego UNESCO, pokaz fontann multimedialnych, któremu towarzyszy muzyka klasyczna lub muzyka współczesna, spacer po Parku Szczytnickeigo, na terenie którego znajduje się Ogród Japoński, będący prawdziwym i unikalnym w tej części świata żywym fragmentem japońskiej kultury. W godz. popołudniowych wyjazd do Gdanska, obiad na trasie. Zakończenie wycieczki w późnych gpdzinach wieczornych.

WROCŁAW I OKOLICE

navautokarem
od 410,- ZŁ

3 DNI
(Termin do uzgodnienia)

Opis:

Wrocław - Zamek Książ - Złoty Stok - Panorama Racławicka

Świadczenia w cenie:

  • przejazd komfortowym autokarem z klimatyzacją, dvd, wc
  • 2 noclegi we Wrocławiu, schronisko Trio (pokoje 10-osobowe i 2-os)
  • wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje, obiad na trasie zgodnie z programem
  • opieka i informacja turystyczna pilota
  • ubezpieczenie TU Europa NNW 5000 PLN
  • usługa przewodnicka we Wrocławiu

Cena nie obejmuje:

  • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, zestawy słuchawkowe, płatne dodatkowo ok. 150 zł

Uwaga. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Pobierz folder PDF

Zobacz również

od 800,-

3 DNI
LEGOLAND
navautokarem
...
Więcej

9 DNI
Austria - Niemcy
navautokarem
Wiedeń - Mariazell - Salzburg - Neuschwanstein - Monachium - Altotting - Passau  ...
Więcej
od 2045,- ZŁ

12 DNI
GRECJA obóz
navautokarem
   Riwiera Olimpijska - Meteory - Saloniki...
Więcej