Kontakt z naszym biurem:

58 / 305 50 92

Oferta
Rejsy
Wycieczki
Wyjazdy szkolne
Narty
Pielgrzymki
Incoming
Rejsy pogoria
Wynajem autokarów

Program wyjazdu:

Dzień 1 Przyjazd grupy do Gdańska, spotkanie z przewodnikiem, spacer ulicą Długą: Złota Brama, Dom Uphagena (z zewnątrz), Ratusz (z zewnątrz), Dwór Artusa (z zewnątrz), fontanna Neptuna, Zielona Brama, nabrzeże Motławy z żurawiem, spacer ulicą Mariacką, wstęp do kościła Mariackiego, rejs statkiem na Westerplatte - zwiedzanie. Przejazd do hotelu autokarem, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

Dzień 2 Po śniadaniu wykwaterowanie, spotkanie z przewodnikiem, przejazd do Oliwy, zwiedzanie katedry ze słynnymi organami i Pałacu Opatów. Następnie przejazd do Sopotu, spacer ulicą Monte Cassino, krzywy domek, wejście na molo. Przejazd do Gdyni, spacer po Skwerze Kościuszki, zwiedzanie ORP Błyskawica i Daru Pomorza. Wyjazd w drogę powrotną.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Trójmiasto, Westerplatte
zwiedzanie

(Termin do uzgodnienia)

Opis:

Trójmiasto leży na północy Polski, nad Zatoką Gdańską i Zatoką Pucką. Ośrodek metropolitarny obejmujący trzy połączone miasta: Gdańsk, Sopot i Gdynię. Głównym ośrodkiem miejskim jest Gdańsk, będący także siedzibą władz województwa pomorskiego.

Świadczenia w cenie:

  • zalwaterowanie w hotelu,
  • usługa przewodnika 2 dni,
  • bilety wstepu do zwiedzanych obiektów, Kościół Mariacki, katedra w Oliwie, ORP Błyskawica, Dar Pomorza, wstęp na molo, rejs statkiem
Pobierz folder PDF

Zobacz również

OD 1950,-

11 DNI
CHORWACJA - MEDJUGORIE
OBJAZD AUTOKAREM
...
Więcej

5 DNI
BIESZCZADY, SANOK I ZAMOŚĆ
autokarem
Połonina Wetlińska, Połonina Caryńska, Sanok, Zamość  ...
Więcej
1998,-

10 DNI
DOLOMITY - ANDALO
WŁOCHY
MASYW GÓRSKI: PAGANELLA. Ośrodek narciarski - 50 km różnorodnych i wspaniale przygtowanych tras. Dwie stacje początkowe (2 kolejki górskie Paganella 2001 i Vamme Bianca) w centrum miasteczka. Wyciągi dochodzą do wysokości 2...
Więcej