Kontakt z naszym biurem:

58 / 305 50 92

Oferta
Rejsy
Wycieczki
Wyjazdy szkolne
Narty
Pielgrzymki
Incoming
Rejsy pogoria
Wynajem autokarów

Program wyjazdu:

Dzień 1 Przyjazd grupy do Gdańska, spotkanie z przewodnikiem, spacer ulicą Długą: Złota Brama, Dom Uphagena (z zewnątrz), Ratusz (z zewnątrz), Dwór Artusa (z zewnątrz), fontanna Neptuna, Zielona Brama, nabrzeże Motławy z żurawiem, spacer ulicą Mariacką, wstęp do kościła Mariackiego, rejs statkiem na Westerplatte - zwiedzanie. Przejazd do hotelu autokarem, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

Dzień 2 Po śniadaniu wykwaterowanie, spotkanie z przewodnikiem, przejazd do Oliwy, zwiedzanie katedry ze słynnymi organami i Pałacu Opatów. Następnie przejazd do Sopotu, spacer ulicą Monte Cassino, krzywy domek, wejście na molo. Przejazd do Gdyni, spacer po Skwerze Kościuszki, zwiedzanie ORP Błyskawica i Daru Pomorza. Wyjazd w drogę powrotną.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Trójmiasto, Westerplatte
zwiedzanie

(Termin do uzgodnienia)

Opis:

Trójmiasto leży na północy Polski, nad Zatoką Gdańską i Zatoką Pucką. Ośrodek metropolitarny obejmujący trzy połączone miasta: Gdańsk, Sopot i Gdynię. Głównym ośrodkiem miejskim jest Gdańsk, będący także siedzibą władz województwa pomorskiego.

Świadczenia w cenie:

  • zalwaterowanie w hotelu,
  • usługa przewodnika 2 dni,
  • bilety wstepu do zwiedzanych obiektów, Kościół Mariacki, katedra w Oliwie, ORP Błyskawica, Dar Pomorza, wstęp na molo, rejs statkiem
Pobierz folder PDF

Zobacz również

od 580,- ZŁ

4 DNI
ZAKOPANE
autokarem
Kraków - Zakopane - Zator...
Więcej
3150,-

8 DNI
GRUZJA z Gdańska
samolotem
Gruzja - państwo położone na pograniczu Europy i Azji, w Kaukazie Południowym. Graniczy na północy z Rosją, na południu z Armenią i Turcją, a na wschodzie z Azerbejdżanem, zachodnią granicę wyznacza wybrzeże Morza Czarnego. Teren ...
Więcej
Od 510,-

4 DNI
KARKONOSZE
autokarem
Szklarska Poręba - Praga - Śnieżka......
Więcej