Kontakt z naszym biurem:

58 / 305 50 92

Oferta
Rejsy
Wycieczki
Wyjazdy szkolne
Narty
Pielgrzymki
Incoming
Rejsy pogoria
Wynajem autokarów

Program wyjazdu:

Dzień 1 Przejazd do Rywałdu, do Sanktuarium Matki Bożej Rywałdzkiej- z gotycką figurką Matki Bożej siedzącej na ozdobionym tronie z przełomu XIV i XV wieku. Rywałd to pierwsze miejsce odosobnienia Prymasa Wyszyńskiego. Przejazd do Olsztyna-gotycki zamek kapituły warmińskiej z XVI wieku, stary Ratusz barokowy z XVII wieku, gotycka katedra św. Jakuba z XVI wieku. Przejazd do Świętej Lipki-msza święta, udział w koncercie organowym i zwiedzanie sanktuarium. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2 Śniadanie. Msza święta-Głotowo Sanktuarium Najświętszego Sakramentu- barokowy, jednonawowy kościół z wieża, według tradycji zbudowany na miejscu znalezienia Przenajświętszej Hostii, którą ukryto w ziemi orzed najazdem pogan. Spacer Kalwarią Warmińską w malowniczym wąwozie, zwaną też Warmińską Jerozolimą. Przejazd do Stoczka-Sanktuarium Matki Pokoju z kopią rzymskiego obrazu "Salus Populi Romani". DZieje sanktuarium związane są z uwięzieniem prymasa Polski, kardynala Stefana Wyszyńskiego, który przebywał z murach tego klasztoru w latach 1953-1954. W czasie powortu do Świętej Lipki nawiedzimy Sanktuarium Krwi Pana Jezusa w Bisztynku. Obiadokolacj i nocleg.

Dzień 3 Śniadanie. Przejazd do Gietrzwałdu-nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej-msza święta, spacer drogą różańcową do cudownego źródełka. Czas wolny. Obiad. Wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie pilegrzymki w godzinach wieczornych.

SANKTUARIA WARMII I MAZUR
zwiedzanie

3 DNI
(Termin do uzgodnienia)

Opis:

Rywałd-Olsztyn-Św. Lipka-Głotowo-Stoczek-Bisztynek-Gietrzwałd

Świadczenia w cenie:

  • przejazd autokarem wyposażonym w klimatyzację, DVD, caf bar, WC
  • 2 noclegi w Domu Pilegrzyma
  • 2 śniadania, 2 obiadokolacje
  • przewodnik w sanktuarium
  • opieka i informacja turystyczna pilota

Cena nie objemuje:

  • opłaty za bilety wstępów, inne własne wydatki

 

Pobierz folder PDF

Zobacz również

5 dni
BIESZCZADY z wypadem do Lwowa
OBJAZD AUTOKAREM
Trasa: Skarżysko Kamienna - Leżajsk - Lwów - Kalwaria Pacławska  ...
Więcej
od 800,-

3 DNI
LEGOLAND
autokarem
...
Więcej
od 410,- ZŁ

3 DNI
WROCŁAW I OKOLICE
autokarem
Wrocław - Zamek Książ - Złoty Stok - Panorama Racławicka...
Więcej